Мережа груп

Для задоволення освітніх послуг в ДНЗ функціонують: 

 

  • 14 груп

 

З них:

 

10 груп загального розвитку

 

3 логопедичні групи 

 

група компенсуючого типу 

 

  • Кабінети: 

 

методичний 

 

медичний 

 

4 логопедичних 

 

практичного психолога

 

  • 2 музичних зали

 


 

 

«Білочка» – група загального розвитку

група раннього віку, кількість місць – 15

Вихователі:

 

Любенко Оксана Василівна

Васик Іванна Іванівна

Помічник

вихователя:

 

Біленька Світлана Федорівна

«Барвінок» – група загального розвитку

група раннього віку, кількість місць – 15

Вихователі:

 

 

Кучерук Оксана Павлівна

Кирилюк Ірина Михайлівна

Ненич Олена Дмитрівна

 

Помічники

вихователя:

 

Баглай Віра Миколаївна 

Нарепеха Галина Ігорівна

«Калинка» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Козич Людмила Романівна

Ярега Тетяна Євгенівна

Помічник

вихователя:

 

Коцина Леся Степанівна

«Метелик» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Вощекіна Іванна Григорівна

Андрушко Ольга Анатоліївна

Помічник

вихователя:

 

Маслянко Любов Михайлівна

«Вишиванка» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Турик Тетяна Миколаївна

Шабан Марія Дмитрівна

Помічник

вихователя:

 

Данчишак Марія Іванівна

«Віночок» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Логінська Галина Дмитрівна

Житняк Богдана Володимирівна

Помічник

вихователя:

 

Пиць Наталія Євстахіївна

«Соняшник» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Крушельницька Надія Йосипівна

Васик Іванна Іванівна

Помічник

вихователя:

 

Сідорчак Оксана Василівна

«Дзвіночок» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Блага Галина Степанівна

Сива Юлія Костянтинівна

Помічник

вихователя:

 

Грицик Анна Федорівна

«Сонечко» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Пиндзин Наталія Тарасівна

Надич Оксана Миронівна

Помічник

вихователя:

 

Васькович Люба Михайлівна

«Півник» – група загального розвитку

дошкільна група, кількість місць – 20

Вихователі:

 

Хандон Галина Степанівна

Мельник Леся Маркіянівна

Помічник

вихователя:

 

Долішна Анна Євстахіївна

«Світлиця» – логопедична група

дошкільна група, кількість місць – 12

Вчителі-логопеди:

 

Ковмір Леся Дмитрівна

Кушнір Марія Іванівна

 

Вихователі:

 

Хомко Оксана Василівна

Контна Мирослава Степанівна

Помічник

вихователя:

 

Окань Галина Василівна

«Ромашка» – логопедична група

дошкільна група, кількість місць – 12

Вчитель-логопед:

Шмігельська Оксана Богданівна

Вихователі:

 

Васькович Леся Михайлівна

Сегін Оксана Іванівна

Помічник

вихователя:

 

Сидор Орися Ярославівна

«Равлик» – логопедична група

дошкільна група, кількість місць – 12

Вчитель-логопед:

Мединська Леся Михайлівна

 

Вихователі:

 

Никитюк Анна Антонівна

Сенета Любов Василівна

Марочканич Віра Ізидорівна

Помічник

вихователя:

 

Романюк Світлана Петрівна

«Вишенька» – група  компенсуючого типу

дошкільна група, кількість місць – 6-7

Вчитель-дефектолог:

Гладій Надія Миронівна

 

Вихователі:

 

Житняк Леся Юріївна

Савалага Орися Романівна

Марочканич Віра Ізидорівна

Помічник

вихователя:

 

Пищик Галина Степанівна